Walne Zebranie 2013

ZAPROSZENIE

Na II Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie

Klubu Imprez na Orientację STOWARZYSZE

Zapraszamy serdecznie na II Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Klubu Imprez na Orientację STOWARZYSZE, koła nr 44 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie, które odbędzie się 7.03.2013 (czwartek), godz. 18.30 w Dynamo Cafe (ul. Smolna 16). W przypadku braku kworum w ww. terminie, Zebranie odbędzie się w drugim, zastępczym terminie: tego samego dnia, w tym samym miejscu o godz. 18.45. Walne zebranie Klubu obradujące w drugim terminie jest władne do podejmowania uchwał bez względu na liczbę obecnych uprawnionych do głosowania.

Udział w zebraniu jest otwarty dla każdego. Z głosem decydującym udział biorą członkowie Klubu z opłaconą składką PTTK na rok 2013. Po uprzednim umówieniu się, na zebraniu będzie możliwość zapisania się do Klubu i/lub wykupienia składki na rok bieżący.

Proponowany Porządek Zebrania (pdf)

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem merytorycznym z działalności Zarządu Klubu w I kadencji. (01.03.)

Ustępujący zarząd chciałby przeprowadzić dyskusję nt. składki klubowej. Przygotowaliśmy propozycję zmiany Regulaminu Klubu w tym zakresie. Prosimy się o zapoznanie się z nią oraz z uzasadnieniem przed Walnym. (05.03.)

Do dyskusji: propozycja regulaminu odznaki dedykowanej budowniczym tras i organizatorom turystycznych imprez na orientację. (05.03.)

Do zobaczenia!
Zarząd Klubu
Po zebraniu: zapraszamy do zapoznania się z Protokołem.

1 myśl w temacie “Walne Zebranie 2013

  1. Pingback: Zaproszenie na Walne Zebranie Klubu | Stowarzysze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.